Centrul de înfrumusețare Body Smile angajează personal specializat: TEHNICIAN MASEUR și COSMETICIANĂ.

Cerințe:

– curs de masaj / cosmetică acreditat și avizat de Ministerul Educației și Cercetării;
– experiență în domeniu.

Descrierea jobului:
Angajatul va avea urmatoarele atribuții:
1. Să realizeze masaj de relaxare, anticelulitic, cu miere, cu bambus, reflexogen – tehnician maseur ;
Să realizeze tratamente faciale, masaj facial, epilare cu ceară tradițională și de unică folosință, pensat, vopsit gene și sprâncene – cosmeticiană.
2. Să mențină curățenia la locul de muncă.
3. Să știe să zâmbească. Ne dorim angajați și clienți fericiți!
4. Să fie dispus să învețe.
5. Să fie harnic. Lenea nu are ce căuta la noi în firmă!
6. Să fie punctual.
7. Să fie disponibil să lucreze în echipă.

Beneficii:

– mediu de muncă plăcut.
– colectiv tânăr.

Cv-urile se depun la sediul centrului nostru pe Strada Constituției nr. 36 (la parterul Hyperclinicii Dent Excel) sau se pot trimite pe adresa de e-mail scbodysmile@yahoo.com, până la data de 30.06.2015!

Sursă text: Body Smile

Ai văzut un anunț tip cerere/ofertă de angajare în Vrancea? Vrei să fii de ajutor? Nimic mai simplu!

1. Fă o fotografie anunțului și una locației unde se află acesta (vezi exemplu). Trimite datele la adresa contact@invrancea.ro (localitate / adresa / puncte de reper + fotografii) și le  vom publica/promova în mod gratuit!
sau
2. Trimite-ne doar detalii prin formularul de contact (localitate / adresa/puncte de reper) și de restul ne ocupăm noi.

Afișează toate locurile de muncăAdaugă o ofertă / cerere de muncă