Jurnal de Vrancea ANGAJEAZĂ agent de marketing și publicitate

Responsabilitățile postului:

  • Candidatul ideal are ca activitate principală promovarea și vânzarea spațiului de publicitate din cotidianul online și cel al săptămânalului print.
  • Identifică și atrage potențiali clienți
  • Evidențiază beneficiile serviciilor și se implică în prezentarea lor

Cerințele postului:

  • Abilități de comunicare și prezentare a ofertei
  • Capacitate de organizare
  • Corectitudine, seriozitate și spirit de echipă
  • Atitudine prietenoasă, carismatică, dinamism și flexibilitate
  • Persoane cu reale calități de negociere și persuasiune
  • Capacitatea de valorificare a oportunităților de vânzare
  • Experiența în vânzări sau publicitate constituie un avantaj, însă nu va reprezenta un criteriu eliminatoriu

Beneficiile oferite:

  • Condiții de muncă avantajoase, într-un mediu de lucru profesionist
  • Salariu atractiv
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică
  • Bonusuri în funcție de rezultatele obținute

Cei interesați pot trimite CV-ul la adresa de e-mail: marketing@jurnaldevrancea.ro