Service auto autorizat RAR angajeaza mecanic auto cu experienta.
Tip job: norma intreaga, pe baza de contract de munca pe perioada nedeterminata, program L-V de la 08 – 17 ( 12:00-13:00 pauză de masa)

Cerinte:
• Experienta in domeniul auto;
• Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule (nivel avansat);
• Cunostinte despre tester auto ;
• Seriozitate;
• Dorinta de munca;
• Rapiditate;
• Punctualitate;
• Capacitate de efort fizic ;
• Organizat.

Responsabilitati:
– constatarea cu precizie a defectelor ;
– intocmirea fisei de constatare;
– efectuarea de diagnoze auto si interpretarea corecta a lor ;
– efectuarea lucrarilor de reparatii ce se impun in urma constatarilor efectuate;
– raspunde de corectitudinea lucrarilor efectuate ;

Beneficii:
• Un mediu de lucru placut, profesionist si dinamic;
• Un pachet salarial motivant.
Mai multe informatii la telefon 0765 520 656.
Ofertă angajare service AUTO GNS FOCȘANI

Articole relaționate

Autovip angajează operatoare call center

Autovip angajează operatoare call center Candidatul ideal: – experiență în lucrul cu calculatorul – bun cunoscător al pachetului Microsoft Office și aplicații