Ofertă angajare lucrător comercial în Focșani la Kids Outlet

Kids Outlet își mărește echipa!

Eşti pregătită pentru o nouă provocare?

Aşa cum echipa noastră creşte în permanenţă, ne dorim să întâmpinăm oameni deschişi, ce doresc să se exprime în cadrul poziţiei de vânzător și lucrător comercial.

Candidatul ideal:

  • aspect fizic plăcut
  • studii medii
  • responsabilitate și seriozitate
  • capacitate de organizare și planificare a activităților curente
  • disponibilitate lucru in ture
  • restul poate fi învăţat de la noi!

Descrierea postului:

  • efectuarea operațiunilor pe casa de marcat
  • implicarea activă în promovarea și recomandarea produselor noastre
  • recepție marfă
  • asigurarea unei imagini plăcute a magazinului

Pachet salarial/beneficii:

  • pachet salarial atractiv

CV-urile se depun la magazinul nostru din Centru Comercial Milcov, etaj 1, Strada Republicii, nr. 64- Focșani.

Vezi și alte locuri de muncă din Focșani / Vrancea.

Articole relaționate

Ofertă angajare Autovip Focșani

Autovip Focșani angajează: – responsabil parc auto și șef atelier; – șofer categoria D; – mecanic auto. Pentru mai multe detalii ne puteți